O nás

Pár vět o tom, kdo celý projekt Gastroreality.cz vymyslel a kdo na něm pracuje.

Jsme tým zkušených lidí z oboru gastronomie, kdy každý z nás řadu let vlastnil mnohdy i více podniků z oboru gastronomie, kde také každý z nás často pracoval a vystřídal snad veškeré funkce, které v gastronomii existují.

Když přišel ten správný čas, tak každý z nás úspěšně podniky přenechal dalším zájemcům, ale při cestě hledání zájemců o naše podniky jsme zjistili, že krom klasické inzerce není na trhu možnost podnik nabídnout nikde, na ,, nějakém místě ,, které by sdružovalo zájemce, poptávající, prodávající a dalších lidiček z oboru gastronomie.

Slovo dalo slovo, pustili jsme se do práce a vnikl projekt Gastroreality.cz ,na kterém s velkou radostí každým dnem pracujeme, jelikož nás naše práce neustále baví a oboru rozumíme. Cílem projektu je co nejvíce zjednodušit celý obchod mezi prodávajícím a kupujícím aby cena byla vždy pro obě strany co nejvýhodnější a nejlepší. Vše bez provize a zbytečných poplatků. Jako doplněk služeb je na portálu vytvořen gastrobazar, poptávka a nabídka práce + neveřejné poptávky pro velké investory.

Naše zásady jsou:

–              Nejsme a nikdy nebudeme realitní kancelář

–              Veškerá inzerce je ZDARMA A BEZ PROVIZE

–              Nikdy žádné poplatky navíc, než je jasně dáno jednotnými cenami

–              Vytvořit moderní, digitální gastronomické prostředí

–              Expandovat mezinárodně – už se na tom pracuje a brzy to vypukne!

Neustále se snažíme inovovat a vylepšovat celý projekt, jak na základě našich  tak i vašich podnětů, aby byl celý projekt co nejlepší na řešení vašich požadavků, inzercí, poptávek i nabídek.

Gastroreality.cz – Jednička na trhu v oblasti gastrorealit  kde je vždy a bude vše bez provize!