FAQ

Otázka: Co je portál www.gastroreality.cz ?
Odpověď: Největší portál pro nabídku i poptávku realit, práce a dalších potřeb v oblasti gastronomie

Otázka: Je portál www.gastroreality.cz určený pouze pro soukromou inzerci, nebo mohou inzerovat nabídky i realitní kanceláře?

Odpověď: Na portálu www.gastroreality.cz mohou inzerovat jak soukromé osoby, tak firmy, právnické osoby a tedy i realitní kanceláře bez omezení.

Otázka: Je portál www.gastroreality.cz realitní kancelář?
Odpověď: Ne NENÍ a ani neúčtujeme žádné provize a poplatky z ceny prodeje nebo poptávky. Gastroreality.cz je čistě inzertní portál.

Otázka: Jak portál www.gastroreality.cz funguje?
Odpověď: Jedná se o speciální cílenou inzerci, kdy inzerovat může kdokoliv včetně fyzických i právnických osob včetně realitních kanceláří. Díky cílenému oboru gastronomie, dosahuje inzerce na www.gastroreality.cz mnohokrát lepších výsledků než je inzerce v klasických inzertních portálech.

Otázka: Kolik stojí vložení inzerátu?
Odpověď: Pouze 99,- Kč na 30 dnů! Kategorie poptávky jsou ZDARMA! Cena inzerátu je včetně inzerce na našich profilech sociálních sítí, tedy, váš inzerát se bude zobrazovat jak na portálu www.gastroreality.cz tak i přilehlých profilech našich sociálních sítí a dalších kanálech a to bez příplatku!

Otázka: Kolik si účtuje portál www.gastroreality.cz provizy z prodeje?
Odpověď: 0 ,- Kč! Portál gastroreality.cz není realitní kancelář a nikdy si neúčtuje žádné provize z prodeje.

Otázka: Jak mohu začít inzerovat?
Odpověď: Stačí se jednoduše registrovat a následně zvolit inzertní kategorii, vyplnit formulář, přidat popisky, fotografie, kontakty, zvolit formu placení (bankovním převodem nebo Paypal) a vložit inzerát. Po uhrazení a kontrole inzerát zveřejníme.

Otázka: Co registrací na www.gastroreality.cz získám?
Odpověď: Každou registrací získáte unikátní přístup do vašeho administračního rozhraní, kde můžete vkládat nové inzeráty a také možnost tyto inzeráty dále upravovat a editovat a ukončovat v případě úspěšného prodeje nebo dle aktuálnosti daného inzerátu.

Otázka: Je možné přiložit videorecenzi k inzerátu?
Odpověď: Ano, je to možné a zcela zdarma. Stačí vystavit inzerát a následně nás kontaktovat a zaslat nám váš videoinzerát a my již vše zařídíme 🙂

Otázka: Je možné zařídit neveřejnou nabídku (poptávku)?
Odpověď: Ano, je to možné. Stáčí nás kontaktovat na stránce NEVEŘEJNÉ NABÍDKY : https://www.gastroreality.cz/neverejne-nabidky/

Otázka: Je možná reklama na portálu Gastroreality.cz?
Odpověď: Ano je. Nabízíme velice efektivní a spolehlivou reklamu. Kompletní informace naleznete kliknutím na tento odkaz (reklama)

Otázka: Je možnost zvýraznit inzerát?
Odpověď: Ano je. Stačí si při vkládání inzerátu označit kolonku,, DOPORUČENÝ INZERÁT (cena 199,-/měsíc) a Váš inzerát se zobrazí v zobrazené sekci posuvníku v horní části titulní stránky.

Otázka: Jak mohu kontaktovat vlastníka (majitele) inzerátu?
Odpověď: Pokud není v inzerátu přímo uveden telefon nebo email, jednoduše VPRAVO V DOLNÍM ROHU – klikněte na KONTAKTOVAT MAJITELE (VLASTNÍKA) a vyplňte formulář, kdy vaše napsaná zpráva v tomto formuláři je ihned zaslaná vlastníkovi inzerátu