FAQ

Otázka: Co je portál www.gastroreality.cz ?
Odpověď: Největší portál pro nabídku i poptávku gastrorealit, práce, brigády, gastro služeb, cateringu a dalších potřeb a služeb v oblasti gastronomie.

Otázka: Je portál www.gastroreality.cz určený pouze pro soukromou inzerci, nebo mohou inzerovat nabídky i realitní kanceláře?
Odpověď: Na portálu www.gastroreality.cz mohou inzerovat jak soukromé osoby, tak firmy, právnické osoby a tedy i realitní kanceláře bez omezení.

Otázka: Je portál www.gastroreality.cz realitní kancelář?
Odpověď: Ne NENÍ a ani neúčtujeme žádné provize a poplatky z ceny prodeje nebo poptávky. Gastroreality.cz je čistě inzertní portál.

Otázka: Jak portál www.gastroreality.cz funguje?
Odpověď: Jedná se o speciální cílenou inzerci, kdy inzerovat může kdokoliv včetně fyzických i právnických osob včetně realitních kanceláří. Díky cílenému oboru gastronomie, dosahuje inzerce na www.gastroreality.cz mnohokrát lepších výsledků než je inzerce v klasických inzertních portálech.

Otázka: Kolik stojí vložení inzerátu?
Odpověď: Komerční i nekomerční klasická inzerce stojí 0,- Kč. Ostatní ceny za tzv. ,, ZVÝHODNĚNÉ INZERÁTY,, jsou popsány v platném ceníku (Klikni)

Otázka: Jak dlouho se bude můj inzerát zobrazovat?
Odpověď: Každý inzerát je nastaven automaticky na zobrazování 180 dnů, následně je možné zdarma inzerát prodloužit a to opakovaně. Také již neaktuální inzerát můžete kdykoliv odstranit ve své administraci.

Otázka: Kolik si účtuje portál www.gastroreality.cz provizy z prodeje?
Odpověď: 0 ,- Kč! Portál gastroreality.cz není realitní kancelář a nikdy si neúčtuje žádné provize z prodeje.

Otázka: Jak mohu začít inzerovat?
Odpověď: Stačí se jednoduše zdarma registrovat, kdy ihned po registraci získáte do svého emailu přístupové údaje a následně stačí kliknout na ,, VLOŽIT INZERÁT,, a můžete začít inzerovat.

Otázka: Kolik mohu vložit inzerátů?
Odpověď: Množství vaší inzerce je neomezené.

Otázka: Je registrace ZDARMA?
Odpověď: Ano, registrace je zdarma a nezávazná.

Otázka: Mohu po zveřejnění ještě inzerát upravit případně aktualizovat?
Odpověď: Ano, velice jednoduše ze své administrace. Návod naleznete na této stránce: https://www.gastroreality.cz/jak-aktualizovat-zmenit-informace-v-inzeratu/

Otázka: Co registrací na www.gastroreality.cz získám?
Odpověď: Každou registrací získáte unikátní přístup do vašeho administračního rozhraní, kde můžete vkládat nové inzeráty a také možnost tyto inzeráty dále upravovat a editovat a ukončovat v případě úspěšného prodeje nebo dle aktuálnosti daného inzerátu.

Otázka: Je možné přiložit videorecenzi k inzerátu?
Odpověď: Ano, je to možné a zcela zdarma. Stačí vystavit inzerát a následně nás kontaktovat a zaslat nám váš videoinzerát a my již vše zařídíme 🙂

Otázka: Je možné zařídit neveřejnou nabídku (poptávku)?
Odpověď: Ano, je to možné. Při vkládání inzerátu vyberte rubriku NEVEŘEJNÁ NABÍDKA & POPTÁVKA, nebo nás kontaktujte na stránce NEVEŘEJNÉ NABÍDKY : https://www.gastroreality.cz/neverejne-nabidky/

Otázka: Je možná reklama na portálu Gastroreality.cz?
Odpověď: Ano je. Nabízíme velice efektivní a spolehlivou reklamu. Kompletní informace naleznete kliknutím na tento odkaz (reklama)

Otázka: Je možnost zvýraznit inzerát?
Odpověď: Ano je. Stačí si při vkládání inzerátu označit kolonku,, DOPORUČENÝ INZERÁT (cena 199,-/měsíc) a Váš inzerát se zobrazí v zobrazené sekci posuvníku v horní části titulní stránky.

Otázka: Jak mohu kontaktovat vlastníka (majitele) inzerátu?
Odpověď: Pokud není v inzerátu přímo uveden telefon nebo email, jednoduše VPRAVO V DOLNÍM ROHU – klikněte na KONTAKTOVAT MAJITELE (VLASTNÍKA) a vyplňte formulář, kdy vaše napsaná zpráva v tomto formuláři je ihned zaslaná vlastníkovi inzerátu, který vám následně odpoví.