Zámek Čechtice

150,000 Kč

Text inzerátu:

Nabízíme pronájem hotel Zámek Čechtice. okr. Benešov. Umožňuje ubytování až 60 hostů ve 24 komfortně zařízených pokojích s vanou. Zámecký hotel je připraven na pořádání různé škály akcí, ať se jedná o rodinnou dovolenou, oslavy či obchodní setkání. Zámek prošel před patnácti lety rekonstrukcí. Jedná se o dvoupatrovou budovu vystavěnou do písmene U. Pod částí zámeckého komplexu je podsklepení, kde se nabízí vybudování vinného sklepu. K odpočinku hostů slouží relaxační místnost se saunou a masážními stoly, dále domácí kino, bar s posezením u krbu a menší společenský salónek nacházející se v přízemí zámku. Ke stravování hostů slouží restaurace rozdělená do dvou stylově zařízených místností o celkové kapacitě 60 míst. V přízemí v těsném sousedství restaurace je umístěna centrální hotelová kuchyně skýtající potřebný prostor jak pro přípravu pokrmů, tak i pro skladování surovin potřebných k výrobě. Ve všech patrech jsou další prostory sloužící jako zázemí pro hotelový personál.

Budovy hotelu obklopují velmi hezké uzavřené nádvoří, které podtrhuje komorní prostředí zámku, jemuž dominuje věž s funkčním hodinovým strojem.

Zámek má velmi příznivou polohu nedaleko dálnice D1 (Exit 66 – Loket) a nedaleké okolí nabízí mnoho možností výletů a sportovního vyžití. Kauce ve výši jednoho nájmu. Nájem 150 000kč měsíčně včetně veškerého vybavení! Stačí pouze otevřít a fungovat. Jediný poplatek je provize za pronajmutí hotelu.

Pronájem možný ihned.

ID inzerátu: 7126092565fe13c4

Doplňující informace + kontakt:

KrajStředočeský kraj
Telefon724637181
Emailswoby717@gmail.com