RESTAURACE ▪ BAR ▪ MUSIC CLUB ▪ BISTRO

18,700,000 Kč

Text inzerátu:

RESTAURACE ▪ BAR ▪ MUSIC CLUB ▪ BISTRO v Neratovicích. Zavedený podnik od roku 1991 na prodej, včetně kompletního vybavení.
Dispozice vnitřního prostoru: Restaurace s barem, zařízená kuchyně včetně ventilace, toalety pro hosty i personál, sklady pro potraviny i pivo. Prostor pro hosty je rozdělen na dvě oddělené části se vstupem na zahrádku za domem.
Hudební klub s barem má samostatný vchod a přitom je stavebně propojen s restaurací i kuchyní. V klubu vlastní bar, salónek s hernou (kolaudace na herní automaty), velký sklad, šatna, pult s technikou pro DJ, taneční prostor s dalším barem, 2x toalety pro hosty a zázemí.
Kuchyně spojená s bistrem umožňuje obsluhovat klienty přímo z ulice. Vstup z klidné předzahrádky. Celkový prostor má velikost 653 m2 + v podkroví kanceláře, šatny a sprchy pro personál.
Umístění v samotném centru města s kapacitou 200 hostů, vlastní značka piva Neratovák a svým způsobem ikonická značka města dělá z tohoto podniku zajímavou investiční příležitost. V ceně taktéž značka Nerajídlo.cz – rozvoz jídel v Neratovicích. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

ID inzerátu: 5875e0faaea1a90c

Doplňující informace + kontakt:

KrajStředočeský kraj
Telefon774883375
Emailjan@mistoler.cz