Prostory pro provoz restaurace v obci Bašť na Praze východ

 

Text inzerátu:

Jedná se o připravované prostory v rekonstruovaném objektu na Návsi v centru obce. Prostory budou připraveny od 1.4.2020 v hrubé stavbě. Budoucí nájemce si prostor (podlahy, stropy, stěny a vybavení) dokončí podle svých představ. Nabízené prostory zahrnují prostor pro kavárnu a pro restauraci s kuchyní a příslušné zázemí. Prostory jsou vzájemně propojeny uzamykatelnými dveřmi. Kavárna i restaurace mají samostatný vchod z ulice. Ke kavárně přísluší dvě venkovní sezení. Nájemní smlouva bude uzavřena na 10 let. Další podrobnosti viz níže a odkaz na úřední desku obce.

Na úřední desce Obecního úřadu Bašť bylo zveřejněno Oznámení záměru pronájmu nebytových prostor v objektu U Oličů.

https://www.obecbast.cz/uredni-deska?id=1027&action=detail

Jedná se o záměr pronájmu nebytových prostor v objektu U Oličů – prostor pro provoz kavárny a restaurace. Specifikace záměru a podmínek pronájmu je v samostatném souboru oznámení – viz odkaz na úřední desku.

Prohlídka místa k pronájmu se bude konat společně dne 24. 1. 2020 a 31. 1. 2020 od 14:00. Účast na jednom z termínů je pro zájemce o pronájem povinná. Jednou s příloh nabídky je Prohlášení zájemce, že si nabízené prostory prohlédl a že mu jsou jasné všechny podmínky nájmu.

Své nabídky mohou zájemci poslat poštou či doručit osobně, a to nejpozději do čtvrtka 13. 02. 2020 do 12:00.

ID inzerátu: 5725e280f98db3d3

Doplňující informace + kontakt:

KrajStředočeský kraj
Telefon774994500
Emailkaliba@obecbast.cz
Webové stránkyhttps://www.obecbast.cz/aktuality/zamer-pronajmu-nebytovych-prostor-v-objektu-u-olicu