Prodej penzionu, 850 m2, Vinařice u Berouna

9,800,000 Kč

Text inzerátu:

Nabízíme Vám ke koupi komerční objekt, 850 m2, sloužící pro účely penzionu v obci Vinařice u Berouna, v chráněné krajinné oblasti Český kras. Jedná se úžasnou lokalitu s velkým rekreačním a turistickým potenciálem.

Tato nemovitost skýtá charakteristickou atmosféru především zachováním a respektováním původního stylu. Penzion prošel velmi zdařilou a citlivou rekonstrukcí. Velkou výhodou je zvážení využití dle vlastních představ či potřeb – rekreační středisko, školící středisko či stávající využití penzionu.

Přízemí domu tvoří hospoda se salonkem , prostorný sál ( 100 m2) se salonkem s celkovou kapacitou přes 100 lidí, samozřejmostí je sociální zařízení, apartmán se dvěma ložnicemi, koupelnami a společnou kuchyní se samostatným vchodem. V suterénu domu je opravená vinárna, a dvě další místnosti.

Patro domu je rozčleněno do dvou částí, přičemž je zde vybudováno 15 pokojů, kancelář, kuchyně, prádelna. Převážná většina pokojů má samostatné sociální zařízení.

Topení řešeno v současné době elektricky, možnost i plynového, voda studnou a vybudování kanalizace je v plánu v blízké době.

K dispozici je uzavřený dvůr, který je možné libovolně využívat. Parkování v těsném okolí nemovitosti bez problémů, či na vlastním pozemku.

Doporučuji osobní prohlídku jelikož se jedná o specifickou nemovitost. Atmosféra tohoto místa i oblasti Českého krasu okouzlí každého návštěvníka. Půdorysy zašleme v elektronické podobě na vyžádání. Pro bližší informace mě kontaktujte.

ID inzerátu: 5305de80790aa64f

Doplňující informace + kontakt:

KrajStředočeský kraj
Telefon608539108
Emailnapis@zuzanalang.cz
Webové stránkyzuzanalang.cz