Přenechání zařízených nájemních prostor s odstupným

17,000 Kč

Text inzerátu:

Nabízíme přenechání nájemních výrobních prostor (Teplice) o ploše cca 205 m2, zkolaudovaných pro potravinářství a cukrárenství, pekařství. Vhodné také k využití pro e-shop, sklady mraženého zboží nebo další…
Prostor v několika rozdělených místnostech nabízí veškeré potřebné zázemí pro výrobu / provoz, administrativu, stejně tak i např. prezentaci výrobků pro veřejnost (např. možnost organizovat ochutnávky, workshopy, atd.) vč. sociálního zařízení a velké garáže (72,2 m2). Vstup je vedený samostatným vchodem vedoucím přímo do středu prostor nebo také přes garáž. K dispozici jsou i sklepní prostory pro uskladnění materiálu, či zboží, dále lze využít i zpevněný povrch před garáží. Výhodou je i dostupnost velkých nákladních aut pro možnou zavážku zboží nebo materiálu. Prostorné parkování je přímo před objektem.
Do úpravy prostoru majitelka vložila nákladnou investici, aby nejlépe odpovídal potřebám provozu (vzduchotechnika, osvětlení,…) a požaduje proto odstupné ve výši 700.000,- Kč.
Výše nájmu 17.000,- Kč měsíčně + zálohy energie. Velice nízké náklady na topení výhodou.
V případě zájmu je k prodeji technické a výrobní zařízení jako jsou chladící boxy, mrazáky, pece, rozvalovačky, atd. a některé drobné vybavení cukrárenského / pekařského provozu popř. je možné převzetí i provozu jako takového (vč. výrobních procesů, know-how, atd.)
Doporučujeme prohlídku a osobní setkání pro bližší informace. Při rychlém jednání sleva.

ID inzerátu: 513624163e58640c

29. 3. 2022 14:08

Platnost vašeho inzerátu vypršela

Doplňující informace + kontakt:

KrajÚstecký kraj
Telefon606309812
Emailelizabeth.novotna@ceret.cz