Postoupíme zabehnuté Bistro s prostorem pro akce v Radotíne

350,000 Kč

Text inzerátu:

Hledáme společníka/nasledovníka do komplet vybavení kavárny, bistra a prostoru pro akce všeho druhu v Radotíně. Po kompletné rekonstrukci. Prostor je v top stavu, kompletně zařízen kvalitními spotřebiči a inventářem, který je ručně dělaný, z přírodních a recyklovaných materiálů. Kapacita 26 míst v bistre + kapacita v prostoru pro akce od 20 do 60 lidí dle dané akce (workshopy, koncerty, cvičení, meditace, tanec, besedy, terapie, oslavy…).
Kompletně zařízené dvě toalety pro zákazníky (klasciké a pro invaldy). Dvě sprchy. Toaleta pro zaměstnance se skladem na potraviny.
Celková plocha je 173,5m2.
Prostory mají široké využití ve všech oblastech služeb. Obchod, specializovaná prodejna, kavárna, bistro, telocvičňa, kancelář, výdejní místo e – shopu, sběrné místo (gls, zásilkovna…), apod.
Prostor může fugovat, jako komunitní centrum.
Využití prostoru je možné dle potřeby nového provozovatele.

Kavárna poskytuje různé služby od víkendového caterningu, workshopů (zasmlouvané akce do konce roku 2020), možnost přespání pro účasníky akcí, dětské divadlo, pravidelné týdenní akce počas celého dne. Aktuálně provozujeme rozvoz jídla denně pro stálé zákazníky, kteří přibývají. Část zázemí je přispůsobeno jako oddychová zóna a dočasné bydlení pro majitele. Součastí odstoupení je kompletní dokumentace (HACCP, BOZP, seznam dodavatelů, smlouvy s dodavatelmi, know how, název, internetová doména, facebook, instagram, skladové a účotvné programy, terminál na placení kartami…). V blízkosti právě ukončila provoz jídelna, která dělala snídaně, takže je zde potenciál rozsířit nabídku. Je tady také možné vytvořit venkovní sezení a k dispozici je projekt outdoorového ihřiště pro cvičení.

Měsíční nájem 26.000,- Kč. Energie : (el+voda+topení) cca.4500,- Kč/měs.,(dle skuteční spotřeby) Možnost připojení na internet. Vratná kauce tři nájmy. Nájemní smlouva na dobu neurčitou, nebo dlouholetý kontrakt. Zastávka nádraží Radotín je cca 5 minut chůze na vlak a 9 minut na Smichovské Nádraží – Metro B. Parkování přímo před bistrem. Dostupnost autem bez dopravních komplikací. K nájmu patří dvě parkovací místa.

V blízkosti je cyklostezka a kompletní občanské vybavení. Právní služby zajištěné.
Důvod prodeje rozrastající sa rodinka, nestíháme. Roční obrat 1,5 milionu.
Doporučujeme prohlídku. Cena za vybavení, rozběhnutý biznis a zasmlouvané akce 350 000kč s DPH. Při rychlém a korektném jednání možná dohoda o ceně. Možnost převzetí je ihned.
Kontakt 607 36 88 35.

Je to skvělá příležitost pro nadšence, pro lidi hledajíci oslobození, pro ty, kteří mají chuť se realizovat. Vhodné pro jednotlivce nebo pár.

ID inzerátu: 8675f0d40b66e749

14. 7. 2020 9:15

Platnost vašeho inzerátu vypršela

Doplňující informace + kontakt:

KrajHlavní město Praha
Telefon723929766
Emailsykora.robo@gmail.com
Webové stránkyhttp://www.zivakavarna.cz