PENZION A KAVÁRNA POHÁDKA, TŘEBOŇ

15 000 000 Kč

Text inzerátu:

Prodej zavedeného 14 let  fungujícího stylového penzionu POHÁDKA a 12 let funkční kavárny POHÁDKA v malebném centru Třeboně. Součástí prodeje je i veškeré vybavení penzionu a kavárny a licence na ochrannou známku POHÁDKA.

Jedná se o zděný, dvoupodlažní rodinný penzion s obyvatelným podkrovím. Částečně podsklepený objekt nepravidelného půdorysu se sedlovou střechou spoluvytváří původní městskou historickou zástavbu v Husově ulici v Třeboni. Hlavní vstup do domu je  z Husovy ulice. V domě jsou bytové i nebytové prostory, které jednoznačně převažují. Je zde celkem 6 hostinských pokojů či apartmánů, prostory kavárny a v podkrovní bytová jednotka. Každý z hostinských pokojů má vlastní sociální zařízení. Dům je napojen na veřejný rozvod elektrické energie, kanalizace a je svedena přípojkou do veřejného rozvodu a na přípojku vody.

Objekt penzionu je původním měšťanským domem, je řadový vnitřní, částečně podsklepený, v přední části jednopodlažní s využitým podkrovím a v zadním traktu dvojpodlažní. Objekt je po celkové rekonstrukci z roku 2005.

Dispozice :

1.PP – chodba a sklep

  1. NP – vstupní chodba, dvorek, kavárna – cukrárna, sociální zařízení kavárna, zázemí kavárny, 2x hostinský pokoj se sociálním zařízením
  2. NP – zadní část : 3x pokoj se sociální zařízením, chodba, schodiště

podkroví – 1x hostinský pokoj se sociálním zařízením, bytová mezonetová jednotka, půda a střešní terasa

Objekt č.p. 67 je pronajat na základě nájemní smlouvy. Jedná se o provozovnu kavárny – cukrárny a celého penzionu. Nájemní   smlouva je uzavřena mezi spřízněnými subjekty. Výše  nájemného je v úrovni 40 000,- Kč/provozovna/měsíc,.

Stavba je sice řádně zapsaná v katastru nemovitostí, ale není správně zapsán účel užívání stavby. V KN je objekt zapsán jako rodinný dům, ale je užíván s převažujícími plochami k podnikání. Dle kolaudačního rozhodnutí z roku 2005 byla část objektu ( zadní trakt ) rekolaudována jako penzion a dle kolaudačního rozhodnutí z roku 2007 byla přední části objektu rekolaudována na kavárnu – cukrárnu.

Dále je předmětem e-aukce také soubor věcí movitých, které tvoří vybavení penzionu a cukrárny a také ochranná známka.

Podíl movitých věcí předmětu e-aukce činí 25 % z celkové kupní ceny a další 3 % činí práva na ochranné známky, nemovitosti tedy tvoří 72 % z celkové kupní ceny. Movité věci o ochranná známka jsou nedílnou a neoddělitelnou součástí předmětu prodeje. Seznam movitých věcí, které jsou předmětem e-aukce je uveden v příloze na webu dražebníka.

PRO NÁHLED NEBO VSTUP DO AUKCE KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ:  https://www.prokonzulta.cz/aukce/penzion-a-kavarna-pohadka,-trebon-6581.htm

ID inzerátu: 9535e44472b2b557

Doplňující informace + kontakt:

Telefon605 808 600
Emailmachu@prokonzulta.cz
Webové stránkyhttps://www.prokonzulta.cz/aukce/penzion-a-kavarna-pohadka,-trebon-6581.htm