Fastfood Pizza Tutti

8,500,000 Kč

Text inzerátu:

Prodej známého fastfoodu v Č. Budějovicích Pizza Tutti fungujícího především na dovážku, či k osobnímu vyzvednutí (není vedeno jako restaurace a proto nižší sazba DPH, bez EET, bez omezení v situaci Covid, jde o výrobnu + službu). Jedná se o prodej stabilního podniku včetně budovy, pozemku a zařízení na Husově třídě, rozloha pozemku je 173 m2, budova 67 m2.

V nemovitosti je menší bar se stolky, který slouží i jako recepce – příjem a výdej objednávek, klimatizovaná kuchyně s vybavením, sociály, skladovací prostory, zázemí pro zaměstnance. Důležitou součástí prodeje je zejména know-how podniku, webové stránky a telefonní čísla se stálou klientelou, dále skladové zásoby, rozvozová vozidla i prostory k venkovnímu posezení – krytá zahrádka.

Na pozemku stojí billboard, který je pronajímán jako reklamní plocha, převod nájmu billboardu (30tis/rok) je taktéž součástí prodeje.
Parkovací pruh před objektem zajišťuje možnost bezproblémového zaparkování.

Jedná se o zavedenou prosperující firmu, která zde ve městě působí 25 let.
Dlouholetá tradice a také skvěle strategické místo v blízkosti dvou největších sídlišť v Českých Budějovicích zaručuje obrovskou klientelu. Nový provozovatel není ničím vázán, po převodu ihned obchoduje, investicí do nemovitosti si zajistí zázemí a jistotu pro podnikání (žádný nájem, či smlouvy). K jednání je i možnost odkupu samotné nemovitosti a provozu zvlášť.
Kupní cena k jednání, návratnost investice zhruba 5 let.

ID inzerátu: 1226127a58ba78f8

31. 8. 2021 9:37

32 dny, 4 hodin

Doplňující informace + kontakt:

KrajJihočeský kraj
Telefon773135000
EmailMaruss@seznam.cz
Webové stránkyhttp://www.pizzatutti.cz