Restaurace Kozlovna

1,500,000 Kč

Text inzerátu:

POPIS NEMOVITOSTI (Virtuální prohlídka restaurace je k dispozici zde: https://my.matterport.com/show/?m=hi8yYDYoipa)
Nabízíme Vám za odstupné přenechání nájmu a kompletní vybavení zavedené a dobře prosperující restaurace po rekonstrukci a s novým vybavením kuchyně – stáří cca 3 roky. Předmětem nájmu je celé první patro, ve kterém se nachází další dva provozy – bar a Tipsport s plochou cca 130 m2. Samotná restaurace a související prostory má velikost přes 1000 m2. S provozovateli baru a Tipsportu má provozovatel restaurace uzavřenou podnájemní smlouvu a není s nimi žádná starost.
K samotné restauraci:
– 2x Tv , zvukový audio systém-restaurace, velké plátno na sále+ozvučení+osvětlení+pódium pro kapelu a reprodukovanou hudbu)
-bar je plnohodnotně vybaven s novou myčkou na sklo, veškeré sklo, příbory, talíře všeho druhu, inventář připraven na rauty a veškeré akce
-předání sjednaných rezervací (vánoční večírky, svatby, narozeniny….)
-v restauraci je zaveden pokladní systém ALOHA manager od společnosti Enterprise soutions (2x dotyková kasa, 2x mobilní číšník, tiskárna restaurace, tiskárna bar, tiskárna kuchyň)
-plně funkční kamerový systém (monitiring-restaurace, chodby WC, kuchyň, sál, zadní rampa, hlavní vchod do restaurace)
-restaurace má kapacitu 120 míst
-sál má kapacitu 150 – 170 míst
-letní terasa má kapacitu 50 míst
-kuchyň je plnohodnotně vybavena, splňuje normy HACCP (2x konvektomat velký a malý, 6x sporák plyn profi, dvou fritéza, stolička plyn, vodní lázeň na výdej hotových jídel, velký chladicí box, myčka se sprchou na bíle nádobí, vyhřívací režón na talíře, dostačující vybavení hrnců-pánví, gastro nádob, plechů, velký gril, velké pracovní prostory+nerezové stoly, 2x chladicí podpultové boxy, 3 nové velké lednice , 2 mrazáky, velký špalek na maso, nerezové regály, kuchyňský robot (na bramborovou kaši, těsta…), nářezák, vše zakoupené nové a používané necelé 3 roky.
– výčep a 5 x tank bude ještě dva roky v majetku Plzeňského Prazdroje, potom přejde do vlastnictví provozovatele restaurace
Virtuální prohlídka restaurace je k dispozici zde: https://my.matterport.com/show/?m=hi8yYDYoipa Nájemní smlouva je dlouhodobá. Cena za odstupné a kompletní vybavení restaurace je 1 850 000 Kč včetně provize RK. investice do vybavení restaurace byla cca 3 mil Kč před třemi lety. Možnost koupit celé s.r.o. bez dluhů, úvěrů a insolvencí provozující tuto restauraci.
Pro více informací, domluvení prohlídky a zjištění ceny nájmu se na mě neváhejte obrátit.
Jan Moudrý
+420 724 083 925

ID inzerátu: 6345d6a3f4b025eb

Doplňující informace + kontakt:

KrajKraj Vysočina
Telefon725448382
Emailkozlovna-krystal@seznam.cz
Webové stránkyhttp://www.kozlovna.cz/krystal