Penzion v horách s výhodou 2 nezávislých bytových jednotek a možností HYPOTÉKY NA RODINNÝ DŮM

6,990,000 Kč

Text inzerátu:

Máte dost stereotypů a hledáte nový styl života? Chcete žít v souladu s přírodou a nebo prostě jen zainvestovat do nemovitosti v Krkonoších?
NABÍZÍME VÁM MULTIFUNKČNÍ OBJEKT – ZAVEDENÝ HORSKÝ PENZION V DOLNÍCH ŠTĚPANICÍCH NA BENECKU V KRKONOŠÍCH (4KM OD SKIAREÁLU BENECKO!) A 2 BYTY! OBJEKT JE VEDENÝ JAKO RODINNÝ DŮM A LZE NA NĚJ ČERPAT HYPOTEČNÍ ÚVĚR PRO RODINNÝ DŮM!
Vše na www.avocadoreality1.cz

O NEMOVITOSTI:

Velice lukrativní objekt v srdci Krkonoš, vyhledávaný pro letní a hlavně zimní rekreaci. Penzion o ploše 530m2 s pozemkem 2135m² je umístěn přímo u zastávky na trase skibusu do velkých zimních středisek jako jsou Benecko, Vítkovice, Horní Mísečky, Vrchlabí (dojezdová vzdálenost 15km) a také na pomezí známé Bucharové cesty na letní túry a výlety.

Objekt je rozdělen do dvou komplexů, kdy každý z nich slouží ke svému účelu. První část se skládá ze dvou bytů se samostatnými vchody. Dvoupatrový byt 4+1 v současnosti nabízí luxusní ubytování pro správce budovy. Druhý byt 2+1 je dispozičně vhodný na dlouhodobý pronájem (vlastní vstup do bytu a na zahradu, soukromé parkoviště).
Druhá půlka objektu je zavedený 16-místný penzion o 5 pokojích, prostorná klubovna s barem (kuchyní i pípou = možnost otevření hospody/kavárny) a otevřeným krbem, kanceláří a saunou. Všechny pokoje mají své sociální zařízení. Některé mají vstupy na terasu a překrásné výhledy. K penzionu náleží samostatné dva vchody, 10 parkovacích míst, soukromý krytý bazén, venkovní pergola s posezením a grilem, dětské hřiště s vybaveným domečkem na hraní.
Budoucí majitel kupuje penzion i byty s veškerým vybavením (zimní fréza, sekací traktor a další nezbytné vybavení) a ušetří tak pro začátek velké počáteční náklady! Objekt ekonomicky a ekologicky vytápěn kotlem na peletky a tuhá paliva a má také záložní kotel na tuhá paliva, odpad sveden do veřejné kanalizace.

Penzion se těší velké oblibě a se zavedenou klientelou je pronajímán po celý rok, poptávané dlouho do předu jsou hlavně letní a zimní termíny. Budoucí majitel má tak možnost ubytování v jednom z bytů a může využít objekt ke splácení hypotéky a podnikání.

Aktuální cena nemovitosti: 6 990 000 Kč,

S ÚVĚREM RÁDI POMŮŽEME

Pozn.: cena již obsahuje provizi RK​.
V inzerci je uveden energetický štítek PENB tř.G , jelikož nebyl v době inzerce vypracován.

ID inzerátu: 7385d7227a7898df

Doplňující informace + kontakt:

KrajLiberecký kraj
Telefon602815267
Emailrichard@avocadoreality.cz
Webové stránkyhttps://www.avocadoreality1.cz/