Legendární restaurace s ubytováním v Písku

5,900,000 Kč

Text inzerátu:

V exkluzivním zastoupení nabízíme legendární Smeták – restauraci s ubytovací kapacitou s tradicí sahající k počátkům 19. století, ležící na jedné z turistických tepen města Písku podél řeky Otavy.

Budova disponuje v prvním podlaží hlavní společenskou místností a zázemím: sál restaurace (125 m2 s aktuální kapacitou 80 míst – interiér), terasa pro 100 míst, bar, kuchyň, dvě skladové místnosti, sociální zařízení pro hosty i personál. Samostatnou bytovou jednotkou 2+1, kterou lze využít na samostatné pokoje pro ubytování hostů či personálu.

V druhém podlaží je umístěno 14 lůžek v pěti dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a jednom třílůžkovém pokoji s přistýlkou, který využívá sociální zařízení na chodbě.

V roce 2017 došlo k významné rekonstrukci zahrnující: nové vytápění objektu (rozvody, technologie), zateplení restaurace, rekonstrukci sálu, sociálních zařízení, vybudování plnohodnotné kuchyně splňující potřebné normy a standardy (vzduchotechnika, elektroinstalace, kanalizace). Díky výše uvedenému může nový majitel bez dalších investic okamžitě začít restauraci aktivně využívat.

Zajímavý potenciál přináší 2. nadzemní podlaží. Po drobných úpravách (nové koberce, výmalba, sociální zařízení) může být provoz restaurace rozšířen o delší pobyt hostů. Druhou variantou je využití silné poptávky po ubytování pracujících z místní průmyslové zóny k dlouhodobějšímu pronájmu se stabilním výnosem.

Restaurace je na hojně využívané cyklostezce a turistické cestě. Nová lávka pro pěší přes Otavu připojila píseckou lokalitu U Václava a učinila objekt ještě lépe dostupný z centra města. Čerstvě byl rekonstruován blízký lyžařský svah, v plánu města je revitalizace budov vodárny, kde vznikne sportovní centrum. V lokalitě se konají sportovní aktivity, Švejkova padesátka, a místo je oblíbené u rodin s dětmi.

ID inzerátu: 6835d47eb00ad9a9

Doplňující informace + kontakt:

KrajJihočeský kraj
Telefon734875600
Emailkratochvil.team@re-max.cz
Webové stránkyhttps://www.remax-czech.cz/reality/detail/260367/prodej-restaurace-605-m2-pisek