Investiční příležitost – Dolní Lánov – Krkonoše

3,300,000 Kč

Text inzerátu:

Nabízíme Vám objekt velice vhodný jako investice do ubytovacích kapacit ve velmi žádané lokalitě severu Krkonošského podhůří. Dolním Lánovem, cca 4,5 km od Vrchlabí a nedaleko je několik známých lyžařských středisek – Ski Rudník, Skiareál Černý Důl, Skiareál Vrchlabí, Ski Family Dolní Dvůr, Skiareál Černá Hora, Skiareál Herlíkovice – to vše do 10 km.

Dále Skiareál Mladé Buky, Skiareál Benecko, Skiareál Pec pod Sněžkou, Skiareál Špindlerův mlýn – vše do 15 km!

Objekt stojí tak doslova na křižovatce pro zimní i letní vyžití. viz. https://www.navylet.cz/cs/lyzovani/dolni-lanov

Dům je poctivě stavěný a po pěkné a šetrné rekontrukci zde může být 4-5 bytů nebo penzion s více pokoji a pěknou kovárnou (dříve velká stáj pro koně)

Dispozice:

Vstoupíme do velké chodby, napravo vstup do velké kovárny/bývalé stáje, dále napravo nalezneme toaletu, koupelnu, a 5 místností, širokými schody se dostaneme do 2. patra, kde nalzeneme prostornou chodbu a velké 2 místnosti, kde každá má ještě velkou místnost pod střechou.) a další místnost.

Parkovací stání lze pro 3-4 automobili před domem a po straně nebo za domem pro více automobilů.

Velký pozemek hraničí s potůčkem Malé Labe a majitel do budoucna počítal i s výstavbou vodní elektrárny, která by generovala slušný a pravidelný výnos. Podle ČAP – Povodňová zóna 3 – stále ještě pojistitelné, ale s přirážkou.

Adresa: Dolní Lánov 179. Celkem se prodává soubor LV 57 katastrálního území Dolní Lánov – tvoří parcelní číslo 225 (zastavěná plocha a nádvoří) s výměrou 335 m2. A parcelní číslo 689 (zahrada) 2127 m2.

ID inzerátu: 8165f0d60f408294

Doplňující informace + kontakt:

KrajKrálovéhradecký kraj
Telefon602815267
Emailrichard@iduteam.com