KATEGORIE INZERCE

NAPOSLEDY VLOŽENÉ INZERÁTY

10,000 Kč

Klub 29

Hledáme provozovatele kavárny-baru v prostorách Klubu 29 – malé scény Divadla 29 v historickém centru města Pardubic. Výměra prostor je 108,12 m² + zahrádka o […]
39,000 Kč

Na Rychtě

Pronájem přes 120 let zavedené restaurace s tradicí české kuchyně a piva Plzeň. Kapacita interiéru 60 míst k sezení, sezonní zahrádka před restaurací dalších cca […]

Zobrazit další inzeráty

NOVINKY Z BLOGU

Náplavka street food

Zdroj: Foodevent.cz

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte už v sobotu 24. srpna na Smíchovské náplavce. Přijďte si užít letní den do společnosti dobrého jídla a pití na pražský hot spot. Vybírat budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte, co se vaří v Africe. V nabídce budou také plněné brambory, pikantní pljeskavica, pálivé dobroty bohaté na chilli a dokonce i hmyz. Potrpí si váš zmlsaný jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle, lehké makronky, ledové nanuky nebo pestrá paleta sladkého pečiva a dezertů. A postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo limonádu, víno, pivo či cider? Těšíme se na vás!

Kdy: 24.8.2019 od 10:00 do 20:00Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřežíVstupné : 50 Kč, ZTP a děti do 12 let zdarma Více na Facebooku a na www.foodevent.cz

Vice informací
  • 0

Kam zmizeli číšníci?

Skvělý článek, který napsal člen facebookové skupiny,, Kuchaři, číšníci,, (kterou naleznete na této stránce - klikni)

Citace:

si před půl rokem jsem psal článek, kam zmizeli kuchaři.

Ne. Že by se situace na trhu práce nějak rapidně změnila. Kuchaři stále nejsou. I když si myslím, že je to trochu lepší. Minimálně lepší, než na trhu práce s číšníky.

Kuchaři stále migrují. Přelétají jak včeličky z květu na květ a hledají, kde by mohli vysát co nejvíce nektaru. Ono se sice většinou ukáže, že ta nová kytička není taková, jaká jim byla slíbená, ale v situaci, kdy všichni hledají kuchaře jim to ani nevadí.

Kuchař, který ráno skončí v práci již odpoledne pracuje v nové práci a většinou za stejných, nebo lepších podmínek.

Ale co číšníci? Kam ti zmizelI?

Jakákoliv restaurace, hotel, bistro atd... má na výloze PŘIJMEME ČÍŠNÍKA / SERVÍRKU.

Dennodenně vidím na všech sociálních sítích PŘIJMEME ČÍ…

Vice informací
  • 0

Peníze pro vás!

Chcete si koupit, pronajmout nebo zřídit váš nový bar, restauraci, kavárnu, penzion nebo chystáte a máte v plánu jiný gastronomický projekt, ale nevíte kde sehnat peníze, aniž byste museli do banky? Tak právě pro vás je řešení skvělého internetového portálu ZONKY, kde lidé půjčují lidem.

Celé fungování Zonek je založeno na principu investorů z celé země, kteří hledají uživatele (jako jste vy), do kterých mohou investovat peníze. Zonky za svojí letitou existenci již pomohly financovat tisícům uživatelů s celkovým objemem půjčených peněz přesahující hranici 4 miliardy korun.

Vše je velice jednoduché. Stačí na portálu Zonky představit svůj projekt a nebo popsat na co peníze potřebujete + vaše plány, dohodnout si výši splátek a dalších náležitostí a vše je hotovo. Můžete se přesvědčit sami kliknutím na tento odkaz a dozvíte se, jak je vše jednoduché a dostupné.

Více informací - klikněte
Vice informací
  • 0